Przyjedziemy do Ciebie

Katarzyna Ludzińska
Dyrektor, współzałożycielka SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe; z wykształcenia psycholog społeczny, pedagog i trener biznesu. Jest licencjonowanym doradcą zawodowym (nr D/pup/2008/03), Liderem Klubu Pracy i Trenerem Zastępowania Agresji ART®. Szkoliła się m. in. u Roberta Diltsa (,,Modelowanie Czynników Sukcesu w Biznesie” i ,,Meta Przywództwo”). Ukończyła Akademię Coachingu na 2 poziomach. Jest Terapeutą Skoncentrowanym na Rozwiązaniach (terapia krótkoterminowa). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w kierunku pracy z drugim człowiekiem, bo uważa, że rozwój jest fundamentem procesu pomagania innym. W pracy jako trener i coach towarzyszy jej motto: „traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany”. Posiada doświadczenie w prowadzeniu treningów głównie z obszarów rozwoju osobistego i umiejętności interpersonalnych, a także kompetencji sprzedażowych i menedżerskich. Na swoim koncie ma przeprowadzonych ponad 4000 godz. szkoleń w różnych grupach docelowych. Specjalizuje się w tworzeniu i realizacji treningów wspomagających aktywizację zawodową młodzieży i osób dorosłych. W pracy indywidualnej (coachingi, indywidualne doradztwo zawodowe) z ludźmi kładzie szczególny nacisk na tworzenie przestrzeni dla potrzeb klienta oraz osiąganie przez nich wymiernych celów. Swoje umiejętności praktyczne przekazuje studentom od 10 lat współpracując z lubelskimi uczelniami wyższymi. Jest autorką publikacji z dziedziny psychologii nieśmiałości. Interesuje się coachingiem rodzicielskim. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Pasjonuje się joggingiem.

Wojciech Ludziński
Metodyk, współzałożyciel SNK Szkolenia Językowe i Biznesowe; z wykształcenia filolog języka angielskiego o specjalizacji językoznawstwo. Posiada uprawnienia pedagogiczne i jest doradcą metodycznym. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe w nauczeniu indywidualnym i grupowym języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i wieku. Uczy języka ogólnego, specjalistycznego i biznesowego. Wielokrotnie przygotowywał swoich uczniów do różnego rodzaju certyfikatów i egzaminów: matura rozszerzona/podstawowa, egzaminy wstępne na studia filologiczne, FCE, CAE, PFE, TELC i inne. Specjalizuje się w metodyce nauczania dzieci. W swojej pracy jako lektor korzysta z doświadczeń jako przedstawiciel metodyczny wydawnictw naukowych skrupulatnie dobierając formy ćwiczeń do danego klienta. Przez 5 lat był wykładowcą PNJA Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Lublinie przygotowując przyszłych nauczycieli do zawodu. Przez 10 lat współpracował z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie w zakresie prowadzenia zajęć z języka angielskiego dla studentów na kierunkach humanistycznych. Współtworzył platformę e-learningową dla studentów. W swojej pracy zawodowej kładzie nacisk na budowanie atmosfery sprzyjającej nauce i praktyczne umiejętności językowe. Prywatnie mąż, tata dwójki dzieci i pasjonat wędkarstwa muchowego.

Justyna Osiecka
Kierownik biura SNK; absolwentka Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UMCS w Lublinie. W swojej codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem biura, organizacją pracy lektorów oraz odpowiada za kontakt z klientami. Aktywnie pomaga w działaniach marketingowo-promocyjnych Szkoły. Zawsze stara się pomóc i znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

Dorota Szymczyk
Od ponad 15 lat nauczyciel akademicki z doświadczeniem szczególnie w nauczeniu dorosłych. Uczy języka ogólnego (General English) oraz specjalistycznego (legal English, academic English).

Joanna Naumiuk
Absolwentka filologii angielskiej KUL, pasjonatka fotografii, thrillerów prawniczych i nordic walking. W swojej pracy łączę tradycję z nowoczesnością – jeśli chcesz się przekonać, co to oznacza, zapraszam na zajęcia!

Beata Pirogowicz
Magister filologii romańskiej, ukończyła Katolicki Uniwersytet Lubelski. Stara się przekazywać wiedzę tak, aby uczeń ją przyswoił w możliwie najbardziej naturalny sposób. Duży nacisk kładzie na konwersację, ale nie omija pozostałych sprawności językowych. Wkłada serce w prowadzone zajęcia, więc atmosfera jest zawsze miła i ciepła. Jej relacja z uczniem opiera się na przyjaźni, więc z otwartością słucha i pomaga. W wolnym czasie smacznie gotuje i czyta książki. Jej motto życiowe to: "Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało".

Mateusz Poleszak
Od 10 lat pomaga uczniom w przygodzie z matematyką. Zajmuje się zarówno zakresem materiału szkoły podstawowej, jak i średniej. Jego specjalnością są kursy maturalne, przygotowujące uczniów do egzaminu dojrzałości na poziomie podstawowym. Jego metody pomagają zrozumieć zagadnienia matematyczne, pokazują łatwiejsze sposoby rozwiązywania zadań i pozwalają poradzić sobie z elementami, które dotychczas były “czarną magią”.

Agnieszka Skawińska
Doktorantka literaturoznawstwa, animator kultury. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2017 roku. Kurator działu „Wiedza podczas” festiwalu Noc Kultury 2015. Pomysłodawca i koordynator licznych projektów o tematyce obywatelskiej, kulturalnej i edukacyjnej, autorka gier miejskich m.in. "Fotografowie Lublina", "Przyjaciele Sztukmistrza". Publikowała m.in. w: "ExNihilo" czasopismo religioznawców UJ, "Wielcy Polacy z Wileńszczyzny i Kresów Północno-Wschodnich".

Grażyna Fiok
Jestem lektorką języka niemieckiego. Mam wieloletnie doświadczenie dydaktyczne oraz uprawnienia egzaminatora OKE. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz dla grup z języka ogólnego, jak również fachowego: opieka, turystyka, hotelarstwo, gastronomia.

Karolina Hejduk
Studentka Iberystyki na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Swoją przygodę z pedagogiką zaczęła ucząc siedmioletnie dziecko angielskiego. W Szkole na Kołach zajmuje się nauką hiszpańskiego. Łączy naukę języka z zajęciami kreatywnymi, np. rysowaniem czy słuchaniem piosenek. Słucha swoich podopiecznych i w miarę możliwości przygotowuje materiały zgodnie z ich zainteresowaniami, jednocześnie nie omijając części "mniej przyjemnych", jak na przykład gramatyka. W wolnym czasie dużo rysuje i spędza czas na świeżym powietrzu.

Lena Biernat
Nauczyciel języka rosyjskiego i literatury; nauczanie języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego na wszystkich poziomach zaawansowania. Od ponad 17 lat pracuje zawodowo jako lektor języka rosyjskiego.
Wykształcenie – wyższe – w 1993 r. ukończyła Zaporoski Uniwersytet Państwowy, studia magisterskie na kierunku Język i literatura rosyjska.

Katarzyna Szafraniuk
Lektor języka angielskiego. Filologia angielska - język ogólny i specjalistyczny, wszystkie poziomy zaawansowania. Specjalność: nauczycielska z wiedzą o kulturze. Od 2016 roku pracuje zawodowo jako lektor języka angielskiego w lubelskich szkołach językowych. Prowadziła zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne z dorosłymi z języka ogólnego oraz biznesowego. Wykształcenie wyższe (tytuł licencjata) - absolwentka filologii angielskiej UMCS w Lublinie.

Iryna Mykytiuk
Filologia angielska i filologia rosyjska - język ogólny, biznesowy i specjalistyczny, wszystkie poziomy zaawansowania. Filolog języka angielskiego i native speaker języka rosyjskiego i ukraińskiego. Posiada 10-letnie doświadczenie zawodowe w pracy jako lektor, prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania w każdej grupie wiekowej. Ukończyła w 2008 roku Czerniowiecki Narodowy Uniwersytet imienia Jurija Fedkowycza i otrzymała pełne wyższe wykształcenie o specjalności „Język i literatura (angielska)” oraz zdobyła kwalifikację filologa, wykładowcy języka angielskiego i literatury. Wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej jako lektor na wszystkich poziomach zaawansowania.

Elena Grigorjeva
Native speaker języka rosyjskiego. Od prawie 20 lat pracuje zawodowo jako lektor języka rosyjskiego. Prowadzi zajęcia zarówno indywidualnie, jak i grupowo, dla osób dorosłych, między innymi dla kadry dydaktycznej oraz administracyjnej jednej z lubelskich uczelni, także na stanowiskach kierowniczych. W 2001 r. ukończyła Orenburski Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny, studia jednolite magisterskie na kierunku Filologia, specjalizacja: nauczanie języka rosyjskiego i literatury.

Justyna K.
Od 18 lat pracuje zawodowo jako nauczyciel języka niemieckiego w szkołach publicznych oraz lektor języka niemieckiego w szkołach językowych. Pracuje z osobami w każdym wieku na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowuje do egzaminów maturalnych oraz międzynarodowych. Wykształcenie wyższe – od 2003 roku mgr w zakresie filologii germańskiej wraz z przygotowaniem pedagogicznym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Ewelina Pszczoła
Absolwentka filologii germańskiej i kulturoznawstwa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych Wirtschaft auf Deutsch - biznesowy język niemiecki w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od 14 lat lektorka języka niemieckiego z doświadczeniem w nauczaniu młodzieży i dorosłych.

Aleksandra Dejnek
Jako lektor języka hiszpańskiego prowadzi zajęcia z młodzieżą i osobami dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania. Od 2020 roku tytuł licencjata Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Obecnie kontynuacja nauki na studiach magisterskich, kierunek: Hispanistyka.

Beata Chrust
Lektor języka angielskiego. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe w pracy jako lektor języka angielskiego. Doświadczenie zdobywała pracując w szkołach językowych oraz jako prywatny korepetytor. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania dla osób dorosłych. Wykształcenie: Wyższe - od 2008 r. magister filologii angielskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Anna Abramek
Jako lektor języka angielskiego prowadzi zajęcia z młodzieżą i osobami dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania.
Wykształcenie wyższe - magister Filologii angielskiej Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Katarzyna Kotłowska
Hi, there! Jestem absolwentką studiów magisterskich filologii angielskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Jestem nauczycielem języka angielskiego od ponad 7 lat. Swoją przygodę z przekazywaniem wiedzy zaczęłam już na studiach. Uwielbiam to co robię, do każdego ucznia podchodzę indywidualnie - analizując potrzeby edukacyjne wielopłaszczyznowo. Podczas zajęć możesz liczyć na przyjazną atmosferę, ale! - niech Cię to nie zbije z tropu - u mnie nie ma 'leserowania'. Jestem zafascynowana brytyjskim akcentem (czego niestety nie mogę powiedzieć o zwyczajach i kuchni) oraz specyficznym poczuciem humoru. Specjalizuję się w gramatyce i przygotowaniach do egzaminów (FCE, YLE, Matura podstawowa oraz rozszerzona, Egzamin ósmoklasisty). Z takim samym zaangażowaniem prowadzę także konwersatoria. Prywatnie interesuję się wszystkim po trochu i niczym na poważnie. Lubię jeździć na rolkach i jeść sałatę, a także malować paznokcie. Do zobaczenia na zajęciach!

Michalina Wolska
Filologia włoska - język ogólny, biznesowy i specjalistyczny. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego, prowadzi zajęcia z osobami dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania. Wykształcenie wyższe.

Mark White
Native speaker języka angielskiego. My name is Mark White, I am 49 years old and I come from Horsham in West Sussex (England). I have been in Poland now for over 12 years, and I am married with 3 kids. I have a degree in Psychology and a CELTA certificate. In my spare time I like swimming, running and playing the guitar. I write my own songs and they can be found on Soundcloud: A 90s new man called Stan. 

Krystian Sagan
Lektor języka angielskiego. Filologia angielska - język ogólny, biznesowy i specjalistyczny. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Wykształcenie wyższe. Interesuję się sportem, wszelaką muzyką i szeroko pojętym językoznawstwem. Na moich zajęciach stawiam na przyjazną atmosferę, tak aby zajęcia i nauka języka nie była nudna, a fajna i ciekawa. Razem nauczymy się gramatyki, składni i słownictwa języka angielskiego. Zapraszam!

Anna Ciesielska
Obszar specjalizacji: Filologia angielska - język ogólny, biznesowy i specjalistyczny, wszystkie poziomy zaawansowania. Doświadczenie zawodowe: Posiada ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe w pracy jako lektor języka angielskiego. Doświadczenie zdobywała pracując w szkołach językowych oraz jako wykładowca na uczelniach wyższych. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania dla osób dorosłych. Wykształcenie wyższe - magister filologii angielskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kamila Wilczyńska
Absolwentka biologii; specjalizacja biochemia na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Pracuję z uczniami na różnym stopniu zaawansowania. Przygotowuję kursantów do matury w zakresie rozszerzonym, ale również służę pomocą w bieżącej tematyce z przedmiotu. Uważnie słucham swoich uczniów i odpowiednio dobieram dla nich materiały zgodnie z preferencjami. Poza nauczaniem - moją pasją jest fotografia przyrodnicza.

Ivan Zhukovskiy
Lektor języka angielskiego. Lingwistyka stosowana - język angielski ogólny, biznesowy i specjalistyczny. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Wykształcenie wyższe.

Sylwia Lipiec
Lektor języka niemieckiego. Filologia germańska - język ogólny, biznesowy i specjalistyczny, wszystkie poziomy zaawansowania. 18-letnie doświadczenie zawodowe w pracy jako nauczyciel języka niemieckiego.
Wykształcenie wyższe - mgr filologii germańskiej UMCS w Lublinie.

Konrad Kuczyński
Lektor języka angielskiego. Filologia angielska - język ogólny, biznesowy i specjalistyczny. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, prowadzi zajęcia z młodzieżą i osobami dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania. Wykształcenie wyższe.

Zarina Papchenko
Lektor języka angielskiego. Filologia angielska - język ogólny, biznesowy i specjalistyczny. Posiada 2 letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, prowadzi zajęcia z młodzieżą i osobami dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania. Wykształcenie wyższe.

Aneta Szumowska
Lektor języka angielskiego. Język angielski - ogólny, biznesowy i specjalistyczny, wszystkie poziomy zaawansowania. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w pracy jako nauczyciel języka angielskiego.
Wykształcenie wyższe - absolwentka studiów amerykanistycznych.

Marzenna Grudzień
Lektor języka niemieckiego. Filologia germańska – język ogólny, biznesowy i specjalistyczny, wszystkie poziomy zaawansowania. Od blisko 40 lat pracuje zawodowo jako nauczyciel języka niemieckiego. Pracuje z osobami w każdym wieku na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowuje do egzaminów maturalnych oraz międzynarodowych. Wykształcenie wyższe – mgr w zakresie filologii germańskiej UMCS w Lublinie.

Joanna Borys
Lektor języka francuskiego. Filologia romańska - język ogólny, biznesowy i specjalistyczny, wszystkie poziomy zaawansowania. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w pracy jako lektor języka francuskiego. Prowadzi zajęcia indywidualne dla osób dorosłych. Wykształcenie wyższe - magister filologii romańskiej UMCS w Lublinie.

Ewelina Wydra
Lektor języka angielskiego. Język angielski - język ogólny, biznesowy i specjalistyczny. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe w pracy jako nauczyciel języka angielskiego. Wykształcenie wyższe - mgr filologii angielskiej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.